Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Мельниківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 33369833) був реорганізований і увійшов до складу Медведівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Рішення від 08.02.2019 року №45-2/VІІ

УКРАЇНА

Мельниківська сільська рада

Чигиринського району

Черкаської області

РІШЕННЯ

Від 08 лютого 2019  року                                                          № 45-2/VІІ

с. Мельники

 

Про внесення змін до рішення сесії

 №33-1 /VII від 15.06.2018 року

«ІІро встановлення місцевих податків і зборів на території Мельниківської сільської ради на 2019 рік»

Відповідно до Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VІ із внесеними до нього змінами від 10.07.2018 року №2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств, Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 № 2456-VІ із внесеними до нього змінами, п.3 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 07.12.2017 року № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» та змінам до Податкового кодексу, внесені Законом України від 23.11.2018 р. № 2628-VIII (далі – Закон № 2628). Зокрема, внесено зміни до ст. 268 ПКУ, яка регулює порядок оподаткування туристичним збором що вступають в чинність з 01.01.2019 року, керуючись статями 26, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести до рішення сесії  №33-1 /VII від 15.06.2018 року «ІІро встановлення  місцевих податків і зборів на території Мельниківської сільської ради на 2019 рік» такі зміни:

1.1. Рішення доповнити пунктом 1.4 – Туристичний збір.

      1.2. Рішення доповнити  «ДОДАТКОМ 4 до рішення сесії сільської ради                                                                                          № 33-1/VІІ від 15.06.2018 року» -  (ДОДАЄТЬСЯ).

 

           2.   Секретарю сільської ради забезпечити оприлюднення даного рішення.

 

           3.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію сільської ради з питань планування роботи ради, бюджету  та фінансів.

 

 

 

Сільський голова                                                  В.С.Ананченко

                                                                                                Д О Д А Т О К   4

                                                                                          до рішення сесії сільської ради

                                                                                          № 33-1/VІІ від 15.06.2018 року

 

ПОЛОЖЕННЯ

про сплату туристичного збору на території Мельниківської сільської ради, Чигиринського району, Черкаської області

 

1. Загальні положення.

1.1. Туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.

1.2. Туристичний збір встановлюється на підставі статей 10,12,268 Податкового кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
 

2. Платники туристичного збору.

        2.1. Платниками туристичного збору (далі – збір) є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію Мельниківської сільської ради, на якій діє рішення сільської ради, та тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночівлі), визначених пп. 268.5.1. ПКУ.

       2.2. Платниками збору не являються особи які:

а) постійно проживають у селі, у тому числі на умовах договорів найму.

б) особи, які прибули у відрядження.

в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого).

г) ветерани війни та учасники бойових дій.

д) учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

е) діти віком до 18 років.

3. Ставка збору.

        3.1. Ставка збору встановлюється за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), у розмірі:

  • до 0,4 відсотка – для внутрішнього туризму;
  • до 4,0 відсотків – для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

 

4. База справляння збору.

          4.1. Базою збору є загальна кількість діб тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі) у визначених місцях, за вирахуванням податку на додану вартість.

          4.2. До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки  та інші витрати пов’язані з правилами в’їзду.

5. Податкові агенти та місця проживання.

          5.1. Згідно з рішенням Мельниківської сільської ради, справляння збору може здійснюватися з тимчасового розміщення у таких місцях проживання (ночівлі):

а) готелі, кемпінги, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, пансіонати та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади;

б) житловий будинок, прибудова до житлового будинку, квартира, котедж, кімната, садовий будинок, дачний будинок, будь-які інші об’єкти, що використовуються для тимчасового проживання (ночівлі).

          5.2. Справляння збору може здійснюватися такими податковими агентами:

а) юридичними особами, філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами юридичних осіб, фізичними особами - підприємцями, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі);

б) квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб з метою їх тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), визначених пп. "б" пп. 268.5.1 ПКУ, що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;

в) юридичними особами, які уповноважуються Мельниківською сільською радою справляти збір на умовах договору.

     5.3. Перелік податкових агентів та інформація про них розміщуються та оприлюднюються на офіційному веб-сайті Мельниківської сільської ради.

 6. Справляння збору.

         6.1. Сума туристичного збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк, за місцезнаходженням податкових агентів.

         6.2. Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору в органі державної податкової служби за місцем знаходження підрозділу.

           6.3. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

 

Секретар сільської ради                                                      З.М.Головко


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *